Розклад змагань на 2019-2020 рік

Оберіть сезон:
Дата Змагання Місто Організатор
Вересень 2019
14.09.2019Тренерсько-суддівський конгрес  ХарківПінчук С.
21.09.2019Кубок Полтави 2019 ПолтаваГорголь П.
28-29.09.2019Всеукраїнські  ЗапоріжжяКолесник Р.
Реплюк Д.
Жовтень 2019
13.10.2019Kherson Open Cup 2019ХерсонГоловня О.
19.10.2019Khortytsya Cup  ЗапоріжжяСтепанов Д.
19.10.2019Berdyansk Autumn Cup 2019БердянськКозлов І.
Листопад 2019
02.11.2019Перлина Приазов`я  МаріупольБуленко Н.
03.11.2019Cup of Prometheus ДніпроЖосан Л. та В.
10.11.2019Осінній Кубок ГраціїМиколаївЄмельянов Г.
Почтаренко Л.
Гусаков Р.
Грудень 2019
01.12.2019Чемпіонат УФСТ ЗапоріжжяЩербань О.
Болотіна С.
21.12.2019Sokol Cup  Кам`янськеСокол С. та О.
Січень 2020
08-12.01.2020Тренувальні збори УФСТ  ДніпроПінчук С.
26.01.2020Кришталева туфелька 2020  ЗапоріжжяСалякіни О. та С.
Лютий 2020
08.02.2020Зимовий Кубок  МиколаївГусаков Р.
15-16.02.2020Дніпро 2020  ДніпроКухарчук Л.
Грузинцева О.
22-23.02.2020Кубок газети МВ  МелітопольКіреєви О. та В.
Березень 2020
01.03.2020West Donbass Cup  ПавлоградБондаренко Є.
Арутюнова Н.
07-08.03.2020Першість КЦ Дніпровець  Кам`янськеЖосан Л. та В.
14-15.03.2020Кубок Таврії  ХерсонГоловня О.
22.03.2020Весняний зорепад  ЗапоріжжяСавченко І. та Н.
28-29.03.2020Кубок міського голови  КременчукНазаренко В. та А.
Квітень 2020
04-05.04.2020Фаворит  ДніпроГамаль А.
11.04.2020Prolisok Cup  ХарківПінчук С.
25-26.04.2020Кубок Почтаренко  МиколаївГусаков Р.
Травень 2020
02-03.05.2020Кубок Шарма  Кам`янськеДанільченко
17.05.2020Суперкубок УФСТ  ЗапоріжжяЩербань О.
Болотіна С.
24.05.2020Let`s dance - 2020  ЗапоріжжяСалякіни О. та С.
Бородін М.
Червень 2020
06-07.06.2020Кубок Азовського моря  БердянськПалєнков Р.
06-07.06.2020Summer Breeze  БердянськКозлов І.
20-21.06.2020Кубок Чорного моря  СкадовськШаронов В.
Уварова Н.
Серпень 2020
17-27.08.2020Тренувальні збори УФСТ  СкадовськПінчук С.



 

 


Анонси змагань УФСТ

АНОНСИ ЗМАГАНЬ


01.12.2019 - Запоріжжя

Чемпіонат УФСТ

Запоріжжя, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 17, ПК Металургів
Організатор: Щербань О.,Болотіна С.

 

Відкрити Entry-форму змагання

21.12.2019 - Кам`янське

Sokol Cup

Кам`янське,
Організатор: Сокол С. та О.

 

Відкрити Entry-форму змагання

08.01.2020-12.01.2020 - Дніпро

Тренувальні збори УФСТ

Дніпро,
Організатор: Пінчук С.

 

Відкрити Entry-форму змагання

26.01.2020 - Запоріжжя

Кришталева туфелька 2020

Запоріжжя, вул. Незалежної України, 17
Організатор: Салякіни О. та С.

 

Відкрити Entry-форму змагання

08.02.2020 - Миколаїв

Зимовий Кубок

Миколаїв,
Організатор: Гусаков Р.

 

Відкрити Entry-форму змагання