З початком нового танцювального сезону! Печать
03.09.2019 09:16

Шановні любителі спортивного танцю!

Прийміть найщириші вітання з новим танцювальним сезоном 2019-2020 років!

Хай ваше життя буде забарвлене тільки яскравими барвами, міцного всім здоров'я, творчої наснаги, талановитих та вдячних учнів, щоб здійснювалися будь-які ваші бажання.

Ви усі знаєте, що наш добробут напряму пов'язаний з добробутом нашої Країни. На превеликий жаль з кожним роком від отримання нашої незалежності він ставав все гірше та гірше. І тому ми дуже сподіваємось, що за нових керманичів країни, за яких проголосувала переважна більшість українців і вік яких у майже половини не перевищує віку нашої держави, зможуть втілитись мрії кожного українця і нам вдасться побудувати заможну, щасливу та сильну країну.

14 вересня 2019 року об 11:00 на кафедрі хореографії ХНПУ ім. Г.С.Сковороди (м. Харків, вул. Алчевських, 29, станція метро "Пушкінська") під час тренерсько-суддівського конгресу лектори поділяться напрацюваннями, які успішно вдалось втілити під час зборів спортивних інспекторів та головних суддів представниками Всеукраїнських организацій 01.09.2019 року в м. Харкові. А також буде можливість поспілкуватись на загальні професійні теми.

Нагадую в черговий раз, що від більшості керівників клубів в организації чекаю особистих творчих характеристик, завірених президентами обласних осередків.

Наближається 25 річниця заснування УФСТ, готується багато цікавих подарунків у зв'язку з цією подією, з'явиться ювілейна медаль, якою будуть нагороджуватися як провідні керівники организацій, так і їх учні, що досягли успіхів під час чемпіонатів УФСТ та знакових міжнародних змагань. Хто не надасть відповідну інформацію, ризикує залишитися (з власної вини) ні з чим.

 

З повагою,
Президент УФСТ

С.І. Пінчук
 


 

 


Анонси змагань УФСТ

АНОНСИ ЗМАГАНЬ


22.02.2020 - Дніпро

Дніпро 2020

Дніпро,
Організатор: Кухарчук Л., Грузинцева О.

 

Відкрити Entry-форму змагання

23.02.2020 - Мелітополь

Gracia Dance Cup 2020

Увага! У Entry-формі відбулися зміни: Юн2 La та МолодьRS Ст перенесено у 2 відділення. В 3 відділення додано категорію Молодь+Дорослі Е+Д

Мелітополь, м. Мелітополь, вул. Ломоносова, 199, ДЮСШ №3
Організатор: Кіреєви О. та В.

 

Відкрити Entry-форму змагання

01.03.2020 - Павлоград

West Donbass Cup

Павлоград,
Організатор: Бондаренко Є., Арутюнова Н.

 

Відкрити Entry-форму змагання

07.03.2020 - Кам`янське

Kids Star Way 2020

Кам`янське,
Організатор: Жосан Л. та В.

 

Відкрити Entry-форму змагання

15.03.2020 - Херсон

Кубок Таврії 2020

Херсон,
Організатор: Головня О.

 

Відкрити Entry-форму змагання